Sarah H-Magazine

6. února 2008 v 20:23 |  Sarah
Sarah Michelle Gellar v Magazínu.................
Buffy přemožitelka upírů je zpět v akci,tentokrát v novém kriminálním dramatu The Air I breathe.,,Je to opravdu o emocích",říká drobná (1,59 m) Emmy Award vítězka Sarah Michelle Gellar,která hraje zpěvačku zapletenou s kriminálníkem po boku herců jako je Forest Whitaker, Brendan Fraser, Andy Garcia, Julie Delpy and Kevin Bacon.

,,Viděla jsem konečnou verzi filmu",říká Sarah ,,a něco uvnitř mi říkalo,že je to buď tak tvrdé a nebo objektivní.A k to mu ještě to obsazení!
Sarah se dostala do showbiznisu ve čtyřech letech,když jí objevil hledač talentů jak jí v restauraci a obsadil jí do TV filmu.V roce 1993 hrála Susan Luccinu nezvěstnou dceru v All my Children a o dva roky později získala cenu Emmy.
,,Tato show byla jedna z mých dobrých zkušeností v mém životě",říká.Navzdory tomu,že zde prý byli problémy mezi ní a Susan Lucci při natáčení.
Zeptal jsem se Sarah jestli se považuje za důležitou slavnou herečku.,,Vůbec ne",říká.,,Jsem společenský typ.
Ačkoliv je Sarah velmi mladá,studovala bojové umění,box a gymnastiku,které jí přivedli k přemáhání upírů v roli teenagerské super hrdinky v Buffy the vampire slayer v roce 1997.Úspěšný fantasy seriál běžel po dobu 6 let a Gellar díky němu shromáždila Award a Golden Globe nominace.Takže co se vlastně stalo,že skončila Buffy a její spinoff Angel?Je možné,že je Sarah prostě jen tak odešla?
,,Nemyslím si,že bych se na to mohla prostě vykašlat",říká Sarah.Já byla jsem prostě fyzicky nedostupná v pokračování role" protože nové projekty zabírali všechen můj čas.Fanoušci doufali v budoucí film o Buffy,ale byli zničené,když Sarah trvala na předčtení scénáře před dalším uvázáním.
Mezitím pokračovala ve své kariéře s hity jako I Know What You Did Last Summer,Cruel Intentions,Scream 2,Scooby-DooandThe Grudge.
Herečka,která při posledním dubnu oslavila 30 let,říká ,,Tohle byl traumatický rok"Ale teď už Sarah přemýšlí pozitivně "Myslím,že ve 30 jste opravdu,opravdu mladí,ale já už udělala několik věcí.
Takže,co dalšího udělá mladá TV ikona?Co je její sen?,,Dostat se zpět na scénu",řekla zadumaně,hodnotící svou filmovou práci,kterou do teď udělala.Broadway je opravdu mé první přání.
Zeptal jsem se jak to vlastně je s jejím jménem.V profesionálním životě je pořád Gellar,ale v osobním životě je teď po pěti letech manželství s hercem Freddie Prince Jr.,se kterým spolupracovala v několika filmech,Prinze.,,Moji přátelé mě znají jako Prinze",řekla mi.Ale to nejsou odpovědi na všechno,,.Někdy si mě lidé pletou také se Sarah Jessica Parker" to byla další věc,kterou mi Sarah řekla.Gellar/Prinze každopádně rozebrala pár podezření o ní.Když jsem se jí zeptal,jestli je opravdu blízkou přítelkyní Britney Spers,Sarah se zasmála a odpověděla,,Ne,jen jsme se už několikrát potkaly"

Osobnost

Narozena 14.dubna,1977 v New Yorku,vdaná za Freddieho Prince od roku 2002

Proč jí znáš?

Stala se kultovní vzorem jako Buffy the vampire slayer a hrála ve filmech jako What You Did Last Summer,Cruel Intentions and The Grudge.

Co nevíš

Ve čtyřech letech udělala reklamu pro Burger King a byla zažalována Macdonaldem. Byla to jedna z prvních reklam se přímo porovnávala se soupeřem.Ironii je,že Macdonald později sponzoroval Buffy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Admin blogu thesims2-venda Admin blogu thesims2-venda | 6. února 2008 v 20:29 | Reagovat

soutěž o nej blog začala můžešzačít  zbírat hlasy!

2 kajin-a kajin-a | 7. února 2008 v 20:12 | Reagovat

wau ..to je super blog vážně ty fotky no prostě super xD :-)

3 hanče hanče | 9. února 2008 v 15:11 | Reagovat

Děkuju

4 lowe12 lowe12 | E-mail | Web | 11. února 2008 v 18:33 | Reagovat

mas to tu hezkyyy a vsichni co rikaj ze to tu mas hnusny,blby,voskliviii tak se mylejjj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama